Oto Klima Bakım Onarım

Oto Klima Bakım Onarım

İzmir Urla bölgesinde her tür lüks araç bakım ve onarımı konusunda tecrübeli ve eğitimli personellerinden kusursuz hizmet ilkelerine sahip Mehmet Oto Elektrik ile klima bakım onarım ve gaz dolumu hizmetleri vermekteyiz.
Günümüzde araç kliması konforlu bir sürüş için dört mevsim gerekli olmaktadır. Kışın buğu önleyici ve ortam ısısını normalleştirme özelliği, yazın ise özellikle İzmir’de dayanılmaz nem ve ısıdan korunmak için mutlaka olması gereken bir özelliktir. Klimanın 4 mevsim konforlu çalışması için en az yılda bir tam bakımı gerekmektedir.

Polen filtreleri mutlaka mevsim geçişlerinde kontrol edilmeli gerekliyse değiştirilmeli bakteri koruyucu temizlik yaptırlmalıdır. İzmir’de yaz aylarında sürekli çalışan klimanın serin olamsına ragmen kışında ara ara çalıştırılması gerekmektedir. Klima kompresörünün ara ara çalıştırılması gaz prensibi ile işlevini yapan klimanın kompresör ömrü için çok önemlidir.

Her yıl bakımını yaptırmak klimanın sağlıklı çalışması için önemli olduğu gibi en geç 2 yılda birde klima gaz kontrolu de yapılmalıdır.

Mehmet Oto Elektrik garantisi ile kontrol edilen klimalar da zamanında bakımdan dolayı bakteri oluşumu engellenmiş olup bu dünyanın göz bebeği tatil bölgesi izmir’de her mevsim konforunuzdan ödün vermeden günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Öne Çıkarılanlar

Marş Dinamosu (Motoru) Arızası ve Tamiri

Uzman kadromuz ile marş tamir hizmetleri vermekteyiz.İzmir ve çevresinde tüm araç

Oto Klima Bakım Onarım

İzmir Urla bölgesinde her tür lüks araç bakım ve onarımı konusunda tecrüb

Yorumlar